RK3371VME162RB
MFR.Part #
RK3371VME162RB
JLCPCB Part #
C398996
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
16mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 330uF 35V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS