RK3371AMD112RB
MFR.Part #
RK3371AMD112RB
JLCPCB Part #
C398951
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
10V 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 330uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS