RK2281CMF202RB
MFR.Part #
RK2281CMF202RB
JLCPCB Part #
C398969
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 16V 2000hrs@105℃ 20mm 2200uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS