RK1081EMF202RB
MFR.Part #
RK1081EMF202RB
JLCPCB Part #
C398984
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 20mm 25V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS