RK1072GMO322RB
MFR.Part #
RK1072GMO322RB
JLCPCB Part #
C399047
Package
Plugin,D18xL32mm
Description
100uF 18mm 2000hrs@105℃ 32mm 400V 7.5mm ±20% 插件,D18xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS