RK1071HME122RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
RK1071HME122RB
JLCPCB Part #
C399007
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
100uF 12mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS