LP1072GMQ302RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
LP1072GMQ302RB
JLCPCB Part #
C406775
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 400V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS