HP8272WMT602RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
HP8272WMT602RB
JLCPCB Part #
C406791
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 450V 60mm 820uF ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS