HP4781HMR302RB
MFR.Part #
HP4781HMR302RB
JLCPCB Part #
C406793
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 4700uF 50V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS