HP4762WMQ252RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
HP4762WMQ252RB
JLCPCB Part #
C399178
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 25mm 450V 47uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS