HP3972DMR305RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
HP3972DMR305RB
JLCPCB Part #
C406772
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 30mm 390uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS