HP2272WMR502RB
MFR.Part #
HP2272WMR502RB
JLCPCB Part #
C406758
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 450V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS