HP1091KMT502RB
MFR.Part #
HP1091KMT502RB
JLCPCB Part #
C406763
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 50mm 80V ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS