HP1082DMR452RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
HP1082DMR452RB
JLCPCB Part #
C406784
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS