5TE8A250V
MFR.Part #
5TE8A250V
JLCPCB Part #
C2905514
Package
Plugin,P=5mm
Description
250V 250V 4mm 5mm 7.2mm 8.4mm 80A@250VAC 8A Square Fuse 插件,P=5mm Disposable fuses ROHS