5TE.31502R1BT
MFR.Part #
5TE.31502R1BT
JLCPCB Part #
C34267
Package
Plugin,P=5mm
Description
250V 250V 3.15A 4mm 50A@250VAC 5mm 7.2mm 8.4mm Square Fuse 插件,P=5mm Disposable fuses ROHS