5TE10A250V
Extended
Manufacturer
Xucheng Elec
MFR.Part #
5TE10A250V
JLCPCB Part #
C2905515
Package
Plugin,P=5mm
Description
100A@250VAC 10A 250V 250V 4mm 5mm 7.2mm 8.4mm Square Fuse 插件,P=5mm Disposable fuses ROHS