5F.3150212000R1(5)
Extended
Manufacturer
Xucheng Elec
MFR.Part #
5F.3150212000R1(5)
JLCPCB Part #
C140511
Package
插件,D5.6xL21mm
Description
-40℃~+125℃ 21mm 250V 250V 3.15A 35.46 35A@250VAC 5.6mm Glass Tube Fuse 插件,D5.6xL21mm Disposable fuses ROHS