5F.2500212000R1(5)
Extended
Manufacturer
Xucheng Elec
MFR.Part #
5F.2500212000R1(5)
JLCPCB Part #
C140510
Package
插件,D5.6xL21mm
Description
-40℃~+125℃ 2.5A 21mm 23.01 250V 35A 5.6mm Glass Tube Fuse 插件,D5.6xL21mm Disposable fuses ROHS