4F3.15A250V
Extended
Manufacturer
Xucheng Elec
MFR.Part #
4F3.15A250V
JLCPCB Part #
C2905519
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
-40℃~+125℃ 11mm 22 250V 250V 3.15A 35A@250VAC 4mm Ceramic Tube Fuse 插件,D4xL11mm Disposable fuses ROHS