4F2A250V
Extended
Manufacturer
Xucheng Elec
MFR.Part #
4F2A250V
JLCPCB Part #
C2905517
Package
Plugin,D4xL11mm
Description
-40℃~+125℃ 11mm 250V 250V 2A 35A@250VAC 4mm 9.6 Ceramic Tube Fuse 插件,D4xL11mm Disposable fuses ROHS