4F2.5A250V
Extended
Manufacturer
Xucheng Elec
MFR.Part #
4F2.5A250V
JLCPCB Part #
C2905518
Package
Plugin,4x11mm
Description
-40℃~+125℃ 11mm 16 2.5A 250V 250V 35A@250VAC 4mm Ceramic Tube Fuse Plugin,4x11mm Disposable fuses ROHS