YZP0722-20108-03
MFR.Part #
YZP0722-20108-03
Description
-20℃~+70℃ 10,000 cycles 10.8mm 12V 1P 2A 50mΩ 8.4mm Brass Platinum Pogo Pin - Pogo Pin Spring Probe Connector ROHS