YZP0364-20108-01
MFR.Part #
YZP0364-20108-01
JLCPCB Part #
C5157330
Package
SMD,D=2mm
Description
-40℃~+85℃ 10.8mm 10000 times 12V 1P 2A 50mΩ 8.5mm Brass Gold Pogo Pin SMD,D=2mm Pogo Pin Spring Probe Connector ROHS