YZP0048-20048-05025-01
MFR.Part #
YZP0048-20048-05025-01
Description
-20℃~+70℃ 10000 times 12V 1A 2.5mm 3.1mm 4.8mm 50mΩ 5P Brass Gold Magnetic Pogo Pin Male Connector - Pogo Pin Spring Probe Connector ROHS