YZ25515215R-01
Extended
Manufacturer
Xinyangze
MFR.Part #
YZ25515215R-01
Description
-20℃~+70℃ 10,000 cycles 12V 19mm 1A 1P 21.5mm 50mΩ Brass Gold Pogo Pin - Pogo Pin Spring Probe Connector ROHS