YZ126020283P-01
Extended
Manufacturer
Xinyangze
MFR.Part #
YZ126020283P-01
Description
-40℃~+85℃ 10000 times 12V 1A 1P 24.8mm 28.3mm 50mΩ Brass Gold Pogo Pin - Pogo Pin Spring Probe Connector ROHS