XAL50V22
Extended
Manufacturer
Xicon
MFR.Part #
XAL50V22
JLCPCB Part #
C3307860
Package
Plugin,D6.3xL14.5mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 50V 96mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS