283-82K-RC
MFR.Part #
283-82K-RC
JLCPCB Part #
C3568618
Description
-55℃~+235℃ 3W 82kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS