283-56K-RC
MFR.Part #
283-56K-RC
JLCPCB Part #
C3539915
Description
-55℃~+235℃ 3W 56kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS