273-56K-RC
Extended
Manufacturer
Xicon
MFR.Part #
273-56K-RC
JLCPCB Part #
C3365219
Package
Plugin,D3.5xL10mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56kΩ Metal Film Resistor ±50ppm/℃ 插件,D3.5xL10mm Through Hole Resistors ROHS