262-4.3K-RC
MFR.Part #
262-4.3K-RC
JLCPCB Part #
C3534061
Description
-55℃~+235℃ 2W 4.3kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS