262-2.2K-RC
MFR.Part #
262-2.2K-RC
JLCPCB Part #
C3417547
Description
-55℃~+235℃ 2.2kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS