262-270K-RC
MFR.Part #
262-270K-RC
JLCPCB Part #
C3562079
Description
-55℃~+235℃ 270kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS