262-180-RC
MFR.Part #
262-180-RC
JLCPCB Part #
C3364866
Description
-55℃~+235℃ 180Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS