262-15K-RC
MFR.Part #
262-15K-RC
JLCPCB Part #
C3435581
Description
-55℃~+235℃ 15kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS