262-100K-RC
Extended
Manufacturer
Xicon
MFR.Part #
262-100K-RC
JLCPCB Part #
C3505120
Package
Plugin,D5.5xL16mm
Description
-55℃~+235℃ 100kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS