261-10K-RC
Extended
Manufacturer
Xicon
MFR.Part #
261-10K-RC
JLCPCB Part #
C3481473
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-55℃~+235℃ 10kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL12mm Through Hole Resistors ROHS