BZT52C13
Extended
Manufacturer
XZT
MFR.Part #
BZT52C13
JLCPCB Part #
C5805683
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 12.4V~14.1V 13V 170Ω 30Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS