BZT52B9V1
Extended
Manufacturer
XZT
MFR.Part #
BZT52B9V1
JLCPCB Part #
C5805679
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 15Ω 500mW 500nA 8.92V~9.28V 9.1V SOD-123 Zener Diodes ROHS