BZT52B43
Extended
Manufacturer
XZT
MFR.Part #
BZT52B43
JLCPCB Part #
C5805666
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 130Ω 350Ω 41.16V~43.84V 43V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS