BZT52B18
Extended
Manufacturer
XZT
MFR.Part #
BZT52B18
JLCPCB Part #
C5805651
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 17.64V~18.36V 18V 225Ω 45Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS