BZT52B13S
Extended
Manufacturer
XZT
MFR.Part #
BZT52B13S
JLCPCB Part #
C5805724
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 12.74V~13.26V 13V 170Ω 200mW 30Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS