XY-ZH1.5-5A61
MFR.Part #
XY-ZH1.5-5A61
JLCPCB Part #
C19272080
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 100V 1A 1x5P 3.3mm 3.75mm 5 5P 6.75mm Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS