XY-XHB2.54-4A21-YT
MFR.Part #
XY-XHB2.54-4A21-YT
JLCPCB Part #
C22391489
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P Copper alloy PA66 Right Angle Tin UL94V-2 XHB Yellow Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS