XY-XHB2.54-8A11
MFR.Part #
XY-XHB2.54-8A11
JLCPCB Part #
C19271392
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x8P 2.5mm 250V 2A 6.13mm 7.1mm 8 8P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS