XY-XHB2.54-4A21
MFR.Part #
XY-XHB2.54-4A21
JLCPCB Part #
C19271397
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 2A 4 4P 6.35mm 7.25mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS