XY-XHB2.54-3A21
MFR.Part #
XY-XHB2.54-3A21
JLCPCB Part #
C19271396
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 2A 3 3P 6.35mm 7.25mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS