XY-XHB2.54-2A11
MFR.Part #
XY-XHB2.54-2A11
JLCPCB Part #
C19271386
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2A 2P 6.13mm 7.1mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS