XY-XHB2.5-12A51
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
XY-XHB2.5-12A51
JLCPCB Part #
C22365992
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 2.5mm 250V 3A 8.35mm 8mm Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS